Strefa Pisania

Opinie

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Zrobiliście kawał dobrej roboty. Zarówno część poświęcona planowaniu, jak i ta, skupiająca się na tworzeniu bohatera, były niezwykle pomocne i inspirujące. Bardzo podobało mi się, że bez względu na nasz styl czy dotychczasowe doświadczenia z pisaniem, wszyscy byliśmy słuchani z równą uwagą - nie było dobrych i lepszych tekstów. Podeszliście do nas w sposób indywidualny, zatem wszelkie wskazówki, rady, czy krytyka twórcza były dostosowane do uczestnika. Stworzyliście bardzo przyjazną, pełną kreatywności atmosferę, czego owocem były absolutnie wciągające opowiadania, napisane w zaledwie piętnaście minut. Wow. W imieniu grupy - jeszcze raz - dziękuję. Zdążyłam już polecić Was znajomym, więc jestem pewna, że na następnych warsztatach stolicę będzie reprezentował mocniejszy skład
Joanna Szymaniak
Uczestniczka Warsztatów
Zajęcia spełniły moje oczekiwania i uporządkowały mój sposób myślenia o tworzeniu tekstu. Marzeno, Szymonie - Dziękuję.
Krystian Węgrzynek
Uczestnik Warsztatów
Bardzo ciekawe, pomocne rady i rozwiązania dotyczące różnych kwestii związanych z pisaniem. Miła atmosfera partnerstwa podczas warsztatów. Bardzo mi się podobało i myślę, że będę kontynuowała pracę ze "Strefą Pisania"
Aneta Twaróg
Uczestniczka Warszatów
Chciałbym podziękować za sporo pomocnych porad i ciekawe podejście do samej idei pisania.
Kamil Jakubczyk
Uczestnik Warsztatów
Podobało mi się jak byliście skoncentrowani na uczestnikach i nie stawialiście się w pozycji autorytetów. Łatwo mi było też Wam zaufać.
Karolina Anweiler
Uczestniczka Warsztatów
Przewiń do góry