Strefa Pisania

O STREFIE

Strefa Pisania to przestrzeń usługowo-kulturalna. Jesteśmy zespołem specjalizującym się w warsztatach twórczego pisania, copywritingu, redakcjach i korektach. Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić. 

Pisanie

Dajemy indywidualnym klientom i agencjom reklamowym nową jakość copywritingu oraz pracy z tekstem. Wspieramy debiutujące pisarki oraz debiutujących pisarzy w procesie twórczym. Pisanie sprawia nam przyjemność.

Warsztaty

Jesteśmy strefą dla ludzi piszących i pragnących pisać. Naszą ambicją jest stworzyć najlepszą szkołą pisania w Polsce.

Literatura i kultura

Czytamy i recenzujemy. Współpracujemy z rozmaitymi wydawnictwami, instytucjami. Angażujemy się w wydarzenia kulturalne i sami je organizujemy.

O NAS

Marzena Boniecka

Copywriterka, redaktorka, korektorka, pisarka. Założycielka i redaktorka naczelna Strefy Pisania – projektu, który ma pokazać ludziom, że można pisać po swojemu. Prowadzi warsztaty pisarskie dotyczące tekstów literackich, copywritingu oraz storytellingu. Pisze teksty dla grup projektowych, agencji doradztwa jak grupa KMK, Brainfactory. Chętnie angażuje się także w projekty indywidualne. Współpracowała z wydawnictwami m.in. z Twardą Oprawą, Otwartym, OSMpower oraz w ramach projektu „Czytamy dla mamy”. Uczestniczka warsztatów pisania prozą wydawnictwa Czarne. Poza tym uparcie pracuje nad swoją powieścią oraz rozprawą doktorską o życiu i twórczości pisarki Anieli Gruszeckiej. Autorka recenzji, tekstów naukowych („ArtPapier”, „FA-art.”, „Postscriptum Polonistyczne”, „Śląskie Studia Polonistyczne”). Interesuje się alternatywnymi metodami nauczania oraz arteterapią, biorąc udział w VIII edycji kursu „Kultura przeciw wykluczeniu” 2018/2019 organizowanym przez Centrum Łowicka w Warszawie. Kiedy nie pisze, nie czyta i nie pracuje, siedzi i głaszcze swojego psa Romana. Napisz do Marzeny: marzena@strefapisania.com

Szymon Swoboda

Pisarz, copywriter i szkoleniowiec z wieloletnim stażem. Certyfikowany trener, coach oraz project manager. Podczas swoich warsztatów pokazuje praktyczne podejście do pisania wykorzystujące narzędzia znane w zarządzaniu oraz psychologii. Dzięki doświadczeniu w biznesie wychodzi ze sztuką pisania poza sferę artystyczną i akademicką, pokazując, że dobra opowieść jest potrzebna w każdej branży. Jako magister filologii angielskiej zajmuje się również tłumaczeniem. Na łamach Strefy Pisania dekonstruuje pisarskie mity. Aktualnie przygotowuje swój debiut powieściowy. Ojciec dyrektor bloga swobodnie.eu. Prywatnie konsument popkultury, znawca kontrkultury oraz bardzo zły gitarzysta. Mieszka z żoną i trzema kotami.
Napisz do Szymona: szymon@strefapisania.com

Agnieszka Wójtowicz-Zając

Literaturoznawczyni i krytyczka literacka, specjalizuje się w prozie najnowszej. Niedawno złożyła do recenzji rozprawę doktorską poświęconą prozie Magdaleny Tulli. Współpracowała i współpracuje z czasopismami literackimi („artPapier”, „Śląsk”, „Topos”, „Opcje”). Poza tym publikowała w „Postscriptum Polonistycznym”, „Śląskich Studiach Polonistycznych” i „Zoophilologica. Journal of Animal Studies”. Na Uniwersytecie Śląskim prowadziła zajęcia na filologii polskiej i sztuce pisania, m.in. z kultury literackiej, kultury i mediów oraz warsztaty pisarskie o profilu użytkowo-publicystycznym i artystycznym. Współpracowała z wieloma instytucjami i stowarzyszeniami zajmującymi się kulturą i literaturą na Śląsku, organizowała konferencje, festiwale, wykłady i warsztaty. Stale współpracuje z Uniwersytetem Otwartym w Uniwersytecie Śląskim. Uwielbia uczyć – się, grupy studentów, pojedynczych spanikowanych ósmoklasistów i wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć, jak zamienić migający kursor w Wordzie we własny tekst. Kiedy nie pisze i nie czyta, najpewniej jest w stajni i rozmawia z koniem jak z mało rozgarniętym trzylatkiem. Mieszka z mężem i dwiema kotkami.
Napisz do Agnieszki: agnieszka@strefapisania.com

Warsztaty

Strefa pisania to również najlepsza szkoła pisania. Proponujemy warsztaty zarówno z pisania kreatywnego jak i użytkowego. Jeśli masz pomysł na warsztat, opowiedz nam o tym. Przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie.

Nasza aktualna oferta warsztatów:

Kalendarz
<< Lip 2019 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Copywriting

Napiszemy dla Ciebie!

  • Copywriting – przygotujemy opisy produktów, opisy katalogów i treści na Twoją stronę internetową.
  • Artykuły na bloga i teksty dla mediów – chętnie poznamy Twoją branżę, sprawdzimy źródła, zbadamy temat i napiszemy artykuł specjalnie dla Ciebie
  • Hasła reklamowe – indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb i dostosowane do Twoich odbiorców

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Wysłuchamy Cię i dostosujemy cenę do Twojego projektu. Napisz do nas i zapytaj o cenę.

Redakcje, korekty i tłumaczenia

Potrzebujesz pomocy z Twoim tekstem? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

  • Redakcja tekstu – cena od 75 złotych brutto za arkusz
  • Korekta – cena od 50 złotych brutto za arkusz
  • Tłumaczenie – język polski i angielski cena od 40 złotych brutto za stronę rozliczeniową
  • Recenzja Twojego tekstu – cena do uzgodnienia
  • Konsultacje – praca z tekstem, blokada pisarska, coaching – 150 złotych brutto za
    godzinę
Podane ceny są orientacyjne, ostateczna cena może różnić się w zależności od specyfiki i złożoności tekstu. 

Współpraca

Strefa Pisania jest otwarta na współpracę. Lubimy rozmawiać i lubimy pracować z ludźmi, którzy tak, jak my robią w słowach. Z kim współpracujemy:

Wsparcie i doradztwo wydawnicze, warsztaty, redakcja, recenzje.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami!

Nasze projekty

Nad czym pracowaliśmy:

Skontaktuj się z nami

kontakt@strefapisania.com
+ tel +48 793 453 955

Przewiń do góry