Strefa Pisania

„Zapiski z doskonałego życia” Filip Wolny – fragment XII

Najdrożsi!

Z niebywałą wprost przyjemnością, chciałabym Was poinformować, że ostatni miesiąc był pierwszym miesiącem, w którym nie zanotowaliśmy absolutnie żadnego wypadku w drodze do i z pracy. Wszystko to zawdzięczamy naszemu innowacyjnemu podejściu do definicji wyrażenia „miejsce pracy”. Przypomnę Wam, że od początku tego miesiąca, każdy pracownik zainstalował na smartfonie specjalną wersję komunikatora internetowego, dzięki czemu Wasi przełożeni zawsze mają do Was dostęp. Pozwoliło nam to zmienić podejście i teraz wystarczy, że macie przy sobie telefon, a już jesteście „w pracy”. Dlatego przestaliśmy klasyfikować wszelkiego rodzaju wypadki komunikacyjne jako wypadki w drodze, gdyż dzięki naszej współczesnej technologii, nie musicie być w drodze. Kolejny raz udowodniliśmy, że innowacja i kreatywność to nasze najważniejsze cechy, słusznie tak wysoko cenione pośród naszych wewnętrznych klientów. 

Korzystając z okazji, chciałabym przypomnieć również, że sprzęt biurowy nie powinien być wykorzystywany do prywatnych celów. Jestem w stanie zrozumieć, że nasza firma zatrudnia tylko i wyłącznie inteligentne i oczytane osoby, będące za pan brat z kulturą wysoką, jednak te osoby, nie powinny były drukować najnowszego wydania „Pięćdziesięciu Twarzy Grey’a” na firmowej drukarce. Wydruk został skonfiskowany, a winnej osobie zaproponowaliśmy możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej poza strukturami FinanzHut Polska. 

Pamiętajcie, że każdy może popełnić błąd. Człowiek sukcesu potrafi wykorzystać błędy innych do swoich celów albo celów firmy. 

Wasza Ela,

Elżbieta „Ela” Turczyńska

Regionalny Dyrektor Firmy FinanzHut, Leader Strefy EMEA, Naczelnik FinanzHut Polska, Regionalny Opiekun Klienta VIP, Kierownik Centrum Doskonałości, Dyrektor Zarządzający spółki córki FinanzHut Kredit Polska sp. z o.o. Najwyższy Lokalny Punkt Eskalacyjny, Pierwsza Tego Imienia, Zrodzona z Nadgodzin. 

Please consider the environment before printing this email.

„Zapiski z doskonałego życia” Filip Wolny – fragment XII

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry